УВАГА! Ми приймаємо телефонні дзвінкі в черговому режимі. Якщо ви не додзвонилися, ми вам обов'язково зателефонуємо. Замовлення також можна робити через "кошик" на сайті, або надсилати у вільній формі на нашу електронну адресу info@ladyxs.com.ua

Доставка та Оплата

 

Задля зручності клієнтів, що мешкають в Києві, інтернет-магазин взуття маленьких розмірів LadyXS пропонує послугу виїзної примірки. Це означає, що на нашому сайті клієнт може обрати будь-яку кількість моделей та замовити їх доставку та примірку за вказаною адресою. Це значною мірою спрощує проблему вибору взуття якщо у вас нестандартна нога, або якщо ви боїтесь, що невірно визначили свій розмір. Виїзна примірка дозволяє підібрати оптимальну пару саме для ваших ніг! Вартість такої доставки з приміркою - 50грн. по Києву. А якщо при цьому ви купуєте взуття на загальну суму 2000 грн. і більше, доставка для вас безкоштовна.

В інші міста та села України ми доставляємо наш товар Новою Поштою та Укрпоштою. При цьому є два варіанти оплати товарів на вибір:

  1. 100% передоплата на картку ПриватБанку (номер картки повідомить наш менеджер телефоном). В даному випадку клієнту не потрібно сплачувати за зворотну доставку грошей, як це робиться за умови отримання з післяплатою. Після отримання оплати товар надсилається клієнтові Новою Поштою, або Укрпоштою (на вибір) за схемою «склад-склад». Доставка - за рахунок клієнта. Покупець отримує товар в будь-якому зручному для нього поштовому відділенні за наявності паспорта та номера транспортної накладної.
  2.  Доставка з післяплатою у відділенні Нової Пошти або Укрпошти. При цьому клієнтові потрібно спочатку внести на наш картковий рахунок передоплату, що дорівнює вартості доставки в обидва кінці. В даному випадку клієнт також сплачує за зворотну доставку грошей поштовою службою. Відповідно, сума післяплати зменшується з урахуванням передоплати. Доставка відбувається за рахунок клієнта. Отримання товару відбувається стандартно – за наявності паспорта та номера вантажної декларації.